Mocny Kross Trans Sander

Mocny Kross Trans Sander

Gdy chcemy znaleźć dobry rower trekkingowy, często, niemal automatycznie, sprawdzamy ofertę najpopularniejszych, zagranicznych firm. To jednak spore niedopatrzenie, ponieważ polska firma Kross i jej  jednoślady trekkingowe, to zdecydowanie najwyższa półka. 

Popularny Trans Sander od Krossa 

kross trans sanderWśród wielu modeli rowerów turystycznych, zdecydowanie warto przyglądnąć się modelowi Trans Sander. To męski rower, którego podstawą konstrukcji jest lekka, aluminiowa rama, wsparta na dwudziestu ośmio calowych kołach. Rower doskonale sprawdzi się zarówno na długich trasach, jak i w trakcie codziennych przejażdżek. Kross Trans Sander to również propozycja tania, ponieważ jego cena to nieco ponad dwa tysiące złotych. W przypadku rowerów zagranicznej konkurencji, o tak niskiej kwocie, możemy jedynie pomarzyć. Mimo iż wcale nie są lepiej wykonane, ani nie posiadają lepszego osprzętu. W tej cenie to zdecydowanie najlepsza propozycja, jaką uda się nam znaleźć. Wystarczy też zobaczyć na internetowe komentarze i opinie klientów, którzy zdecydowali się kupić Sandera. Próżno tam szukać negatywnych opinii, a ci którzy wcześniej mieli rower turystyczny innych firm, zdecydowanie potwierdzają, że ten od Krossa, to najlepsza propozycja w tym przedziale cenowym. Trans Sandera możemy zamówić w sklepie internetowym producenta lub u jego autoryzowanych przedstawicieli. Rower jest również bardzo atrakcyjny wizualnie, a jak powszechnie wiadomo, w tego typu jednośladach design ma bardzo duże znaczenie. 

Popularne rowery turystyczne zagranicznych marek są nie tylko drogie, ale nie zawsze idealnie wykonane. Kross natomiast nigdy nie opuszcza i jeśli bierze się za produkcję rowerów turystycznych, każdy ich model jest hitem sprzedażowym przez następne miesiące, a nawet lata.

Close Menu